25
mar

Stockholm Ferniture& Light Fair z Kinnarps. Targi Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie.

„Stockholm Ferniture& Light Fair 2014” – Targi Mebli i Oświetlenia w Sztokholmie odbyły się między 4-8 lutym. Miałam przyjemność  zobaczyć Targi razem z firmą Kinnarps, która prezentowała swoją wystawę mebli na Targach. Kinnarps przygotował wystawę poświęconą spotkaniom w różnym wydaniu- sześć indywidualnie zaprojektowanych aranżacji. Współpraca ludzi, różnorodność spotkań w małych i większych zespołach, spotkań w opcji stojącej i siedzącej, spotkań na chwilę i dłuższą rozmowę – ważnym w takich wydarzeniach jest spotkać się w najbardziej odpowiedniej przestrzeni.

W prezentowanych na Targach aranżacjach Kinnarps zaprezentował nowe produkty, które znajdą się w ofercie w ciągu bieżącego roku. Wśród nich znajdzie się Oberon- nowa seria ergonomicznych stołów, Embrace seria komfortowych foteli, Libra – sofa o falistej sylwetce oraz Combine- stolik do kawy.

Przestrzeń Targów Kinnarps została zaprojektowana z myślą o spotkaniach  i tak się też stało….spotkania, spotkania, spotkania. Zapraszam do obejrzenia mojej relacji fotograficznej – Kinnarps z Targów Mebli w Sztokholmie.