Projekt mieszkania

Data 
Lokalizacja 

Mieszkanie 75m2. Według planu proponowanego przez dewelopera- trzy pokoje, kuchnia… Potrzeba i cel właścicieli mieszkania: pokój dzienny połączony z kuchnią i dodatkowy pokój- sypialnia z garderobą. Kilka przygotowanych koncepcji, kilka ograniczeń min. okna (jest ich tyle i takiej wielkości) ścina konstrukcyjna, która pozostaje niezmieniona-  i udało się. Pokój dzienny z kuchnia a sypialnia doświetlona przeszkleniami…. Element dekoracyjny i dla sypialni i dla pokoju dziennego.

 

Toaleta w tym mieszkaniu  to może niepozorna przestrzeń. Jednak powiększona optycznie dużymi pionowymi lustrami, które odbijają się w sobie nawzajem. Ta niby niepozorna przestrzeń kryje też w sobie bardzo głęboką szafkę nad geberitem…

Między pokojem a sypialnią…

Pokój dzienny z kuchnia a sypialnia doświetlona przeszkleniami…. element dekoracyjny i dla sypialni i dla pokoju dziennego.

Światło oświetlenie …. jest zawsze w projektach … zawsze z możliwością zróżnicowania oświetlenia w zależności od potrzeb – nie inaczej jest w tym projekcie.

Łazienka- szarość i biel… tak takie było założenie projektowe.\

Sypialnia dodatkowy pokój z garderobą.  … sypialnia doświetlona przeszkleniami…. element dekoracyjny i dla sypialni i dla pokoju dziennego.